Блефарогель2
Блефарогель2

press to zoom
Блефаролосьон
Блефаролосьон

press to zoom
Блефарогель1
Блефарогель1

press to zoom
Блефарогель2
Блефарогель2

press to zoom
1/5
Проти  демодекозу, блефаритів та яцменю. Для лікувального та профілактицного догляду за повіками
СТВОРЕНІ З ПЕРШОКЛАСНИХ КОМПОНЕНТІВ НА ОСНОВІ РОСЛИН ТА ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ, ЯКІСТЬ ПІДТВЕРЖЕНА GMP и ISO.
НЕ МАЮТЬ ПРОТИПОКАЗАНЬ ТА ПОБОЧНІХ ЭФФЕКТІВ
БЛЕФАРОГЕЛЬ 1

Гель для щоденної терапевтичної гігієни повік. Завдяки інноваційному складу гель моментально знімає втому і усуває відчуття піску в очах при носінні контактних лінз, роботі за комп'ютером, а також при будь-якій діяльності, пов'язаной з напруженням зору.

Блефарогель1 найефективніший засіб для лікування блефаритів – запалення країв повік, які супроводжуються свербежем, лущенням повік, випаданням вій і синдромом «сухого ока».

Якщо Ви носите контактні лінзи, то перед шампунем рекомендується їх зняти і не вставляти  раніше, ніж через 15 хвилин після процедури

БЛЕФАРОГЕЛЬ 2

Незамінний засіб для лікування демодекозу повік, викликаного кліщем Демодекс (ще його називають очним або повіковим кліщем). Гель ефективно скорочує популяцію кліща. Швидко знімає запалення повік, усуває свербіж, перешкоджає випаданню вій, нормалізує функії залоз у краях повік і відновлює стабільність слізної плівки. Рекомендований для щоденного застосування.

Регулярне використання гелю не тільки допомагає впоратися з демодекозом, але й перешкоджае виникненню ячменю. 

 
БЛЕФАРОЛОСЬОН

Гігієнічний засіб для догляду за очима. Завдяки високому вмісту сорбентів і фітоекстрактів лосьйон ретельно очищає шкіру повік від пилу, лусочок і т. д.

Виявляє антибактеріальну та протинабрякову дію, усуває ознаки запалення, покращує обмін речовин і кровопостачання шкіри повік, підвищує тургор. Блефаролосьон запобігає закупорці залоз на краях повік, нормалізує їх секрецію, тим самим полегшує перебіг блефарита.

БЛЕФАРОШАМПУНЬ

Ідеальний засіб для зняття макіяжу. Ретельно і швидко очищає повіки і вії від забруднень (косметичних засобів, в т. ч. водостійкого макіяжу, пилу, лусочок і скоринок), не подразнює слизову оболонку очей. Завдяки вмісту біологічно активних компонентів зволожує шкіру повік, знімає запалення та набряки.

Великий флакон 100 г