БЛЕФАРОГЕЛЬ 1

Гель для щоденної терапевтичної гігієни повік. Завдяки інноваційному складу гель моментально знімає втому і усуває відчуття піску в очах при носінні контактних лінз, роботі за комп'ютером, а також при будь-якій діяльності, пов'язаной з напруженням зору.

 

Блефарогель1 найефективніший засіб для лікування блефаритів – запалення країв повік, які супроводжуються свербежем, лущенням повік, випаданням вій і синдромом «сухого ока».

Регулярне застосування гелю при алергічному блефариті, усуває свербіж, печіння і підвищену сльозоточивість очей.
Масаж повік з Блефарогелем 1 покращує кровообіг і обмінні процеси, відновлює функцію залоз у краях повік, підвищує стабільність слізної плівки.

 

Склад:

Гіалуронова кислота – природна речовина, з якої складається склоподібне тіло (рідина всередині ока). Еталонний зволожувач, регулює вміст вологи в клітинах, впливає на процеси міграції та диференціювання клітин, очищає протоки сальних, мейбомієвих, потових залоз повік від пробок і нормалізує їх секрецію. Шкіра повік зволожується, стає більш пружною.

Екстракт Aloe Vera, надає антисептичну дію, покращує обмін речовин, знімає набряклість і симптоми подразнення.

Гемодез (полівінілпіролідон) - володіє абсорбуючими та дезінтоксикаційними властивостями, очищає протоки сальних, мейбомієвих, потових залоз.

Спосіб застосування:

Перед застосуванням ОБОВ'ЯЗКОВО вимийте руки і видаліть макіяж з очей.

Нанесіть на кінчики пальців і м'якими круговими рухами помасажуйте повіки по війковому краю, протягом 1-2 хвилин.
Якщо Ви носите контактні лінзи, то перед застосуванням гелю рекомендується їх зняти і не вставляти раніше, ніж через 15 хвилин після процедури.

При хронічних блефаритах рекомендується застосовувати гель 2 рази в день - вранці і ввечері після вмивання до тих пір, поки не зникнуть ознаки блефаритів.

Для профілактики блефаритів застосовуйте гель щодня 1 раз в день перед сном.

Для зняття втоми очей наносите гель за необхідності протягом дня, попередньо очищені повіки. Блефарогель 1 застосовується у фізіотерапії.

Високоефективні засоби для догляду за повіками, боротьбі з демодекозом, блефаритами, синдромом "сухого ока":