БЛЕФАРОГЕЛЬ 2

Незамінний засіб для лікування демодекозу повік, викликаного кліщем Демодекс (ще його називають очним або повіковим кліщем). Гель ефективно скорочує популяцію кліща. Швидко знімає запалення повік, усуває свербіж, перешкоджає випаданню вій, нормалізує функії залоз у краях повік і відновлює стабільність слізної плівки. Рекомендований для щоденного застосування.

 

Регулярне використання гелю не тільки допомагає впоратися з демодекозом, але й перешкоджае виникненню ячменю.
Масаж повік з використанням Блефарогеля2 покращує обмінні процеси в області повік, нормалізує відтік секрету мейбоміевих залоз, підвищує стабільність слізної плівки, усуває "сухість очей та відчуття втоми очей.

Склад:

Гіалуронова кислота – природна речовина, з якої складається склоподібне тіло очей. Еталонний зволожувач, регулює вміст вологи в клітинах, впливає на процеси міграції та диференціювання клітин, очищає протоки сальних, мейбомієвих, потових залоз повік від пробок і нормалізує їх секрецію. Шкіра повік зволожується, стає більш пружною.

Екстракт Aloe Vera, надає антисептичну дію, покращує обмін речовин, знімає набряклість і симптоми подразнення.

Гемодез (полівінілпіролідон) - володіє абсорбуючими та дезінтоксикаційними властивостями, очищає протоки сальних, мейбомієвих, потових залоз.

Препарати сірки надають антисептичну і акарицидну дію.

Спосіб застосування:

Перед застосуванням ОБОВ'ЯЗКОВО вимийте руки і видаліть макіяж з очей.

Нанесіть гель на кінчики пальців і м'якими круговими рухами помасажуйте повіки по війковому краю, протягом 1-2 хвилин
Якщо Ви носите контактні лінзи, то перед застосуванням гелю рекомендується їх зняти і не вставляти раніше, ніж через 15 хвилин після процедури.

При хронічних блефаритах рекомендується використовувати гель 2 рази в день - вранці і ввечері після вмивання до тих пір, поки не зникнуть ознаки блефаритів. Для профілактики блефаритів і ячменей використовуйте гель щодня 1 раз в день перед сном.

Високоефективні засоби для догляду за повіками, боротьбі з демодекозом, блефаритами, синдромом "сухого ока":