Терапевтична гігієна повік: методичні вказівки.

Повний комплекс процедур для гігієни повік, які називаються «терапевтичною гігієною повік», включає три етапи:

1.    Очищення поверхні повік: Нанести Блефарошампунь рівномірним шаром на вії і краї шкіри повік за допомогою ватного тампону, потім м’якими рухами видалити макіяж і інші забруднення з поверхні повік. Змивати  Блефарошампунь зі шкіри повік після їх очищення не треба.

2.    Теплі Компреси: Блефалосьйон густо нанести на косметичний ватний диск, заздалегідь змочений у теплій воді. Потім ватний диск розмістити на закритих повіках на 3-5 хвилин.

3.    Самомасаж і обробка країв  повік:

Блефарогель 1 або Блефарогель 2 нанести на ватну паличку (тампон). Тампоном з гелем ретельно змастити поверхню повік у зоні росту вій. Потім Блефарогель нанести на кінчики  пальців і м’якими круговими рухами кінчиків пальців зробити круговий масаж повік, включаючи війний край, протягом 1-2 хвилин. Вибір Блефарогелю здійснюється у залежності від стану повік і індивідуальної чутливості людини. Через вміст сірки Блефарогель 2 має більш сильну очищаючу, антисептичну, протидемодекозну дію.

Курс: Для профілактики захворювань повік курс терапевтичної гігієни повік слід проводити 1 раз щодня після вечірнього вмивання не менше 2х місяців. Повторення курсу рекомендується через 1 місяць. При захворюванні повік (блефарити, сухість ока тощо) догляд за повіками проводиться не менше 2 разів на день.

Кожний гігієнічний засіб можна застосовувати не тільки у комплексі, але й самостійно.

Застосування  Блефарогелей, Блефаролосьйона, Блефарошампуня і їх поєднань показало їх добре перенесення. Багатолітній досвід спостережень великої кількості пацієнтів не виявив якихось серйозних ускладнень. У 2% випадків при застосуванні Блефарогеля 2 відмічено слабо виражена алергічна реакція у вигляді почервоніння і набряків повік, яке з’явилося  на 2 добу після призначення. У цих випадках Блефарогель 2 відміняли і призначали Блефарогель 1 або Блефаролосьйон. В жодному разі при застосуванні Блефорагеля 1 і  Блефаролосьйону алергічних реакцій не спостерігали. Деякі пацієнти відмічали невелике відчуття печіння в очах після нанесення Блефарошампуня, Блефарогелейабо Блефаролосьйону. Це відчуття зникало протягом першої хвилини самостійно і не потребувало додаткового лікування

Високоефективні засоби для догляду за повіками, боротьбі з демодекозом, блефаритами, синдромом "сухого ока":