Запитання-Відповідь

 

1.    Чи можна Блефарогель використовувати при лікуванні кон’юктивіту?

Так, можна. Блефарогель призначений для лікування запальних захворювань повік. Однак при одномоментому запаленні кон’юктиви і повік – блефарокон’юнктивиті призначено Блефарогель для усунення запальних явищ. Це підвищує ефективність лікування кон’юктивіту, що проводиться паралельно.

2.    Чи можна закапувати Блефарогель і Блефаролосьйон у очі?

Блефарогель і Блефаролосьйон призначені для нанесення на повіки. Ці засоби необхідні для щоденного догляду за повіками.

3.     Чим Бефарогель 1 відрізняється від Блефарогеля 2?

У склад Блефарогелю 2 на відміну від Блефарогеля 1входять препарати сірки, що має протизапалюючу та протипаразитну (кліщ демодекс) дію. Тому Блефарогель 2 більш ефективний у лікуванні демодекозу повік.

4.    Чому іноді пощипує око після використання Блефарогелю? Блефарогель наносять на поверхню повік і між віями, при морганні, частково

Блефарогель потрапляє на поверхню ока, що у деяких пацієнтів з підвищеною чутливістю може викликати короткотривале відчуття пощипування, яке проходить самостійно.

5.    Як часто використовувати Блефарогель?

Блефарогель слід застосовувати щодня 2 рази на день, вранці і ввечері після умивання.

6.    Як довго можна/потрібно користуватися Блефарогелем 1, Блефарогелем 2?

Блефарити (запальне захворювання повік) – захворювання хронічне, що потребує проведення довготривалих щоденних курсів терапії. Показано застосування Блефарогеля по 2-3 місяці. З профілактичною ціллю слід застосовувати Блефарогелі як засіб гігієни повік кожний день, також як чистити зуби і вмиватися.

7.    Лікар призначив Блефарогель, але як застосовувати не сказав.

Блефарогель слід застосовувати 2 рази на день – вранці та ввечері. Блефарогель нанести на ватний тампончик. Тампоном з гелем ретельно очистити поверхню краї повік, особливо у зоні росту вій. Потім Блефарогель нанести на кінчики пальців і м’якими круговими рухами кінчиків пальців зробити масаж повік, включаючи війний край, протягом 1-2 хвилини.

8.    Призначили Блефарогель 1 і Блефарогель 2. У якому порядку їх застосовувати (спочатку перший – і змити, потім другий – і змити)?

Водночас Блефарогель 1 і Блефарогель 2 не призначаються. Для застосування кожного з них існують певні показання. Блефарогель після нанесення на повіки не змивається до наступного вмивання.

 

Високоефективні засоби для догляду за повіками, боротьбі з

демодекозом, блефаритами, синдромом "сухого ока":

 

9.    Як використовувати Блефарогель з Блефаролосьйоном?

Блефаролосьйон застосовується для очищення поверхні повій, і підвищення пружності шкіри, а також готує повіки до нанесення Блефарогеля 1 і 2. Блефаролосьйон густо нанести на ватний тампон або на чисті кінчики пальців, а потім на війні краї і шкіру повік. Після нанесення лосьова м’якими круговими рухами виконати промивання повік, включаючи війний край. Ефективними також є і теплі компреси з Блефаролосьйоном. Компреси роблять за допомогою косметичного ватного диску, який заздалегідь змочують у гарячій воді, потім вижимають і густо змочують Блефаролосьйоном ватний диск, після чого розміщують на закриті повіки на 5-10 хвилин. Цю процедуру краще робити до сну.

Блефарогелі слід наносити щодня після ранішнього та вечірнього вмивання на повіки, включаючи війний край за допомогою ватного тампончика, наприклад, вушної палички або кінчиків пальців. Після проведення масажу гель не змивати, а залишити на ніч або до наступного вмивання.

10.     Чи можна використовувати Блефарогелі при роботі за комп’ютером, при втомлюваності очей?

Так, обов’язково Блефарогелі необхідно застосовувати для щоденного догляду за повіками при роботі за комп’ютером і роботі в офісних приміщеннях, оскільки під дією кондиціонерів і випромінювання моніторів комп’ютерів відбувається порушення сльозопродукції. Блефарогель і Блефаролосьйон допомагають нормалізувати продукцію сльози. Носіння контактних лінз також порушує сльозопродукцію. Тому при їх носінні слід застосовувати  Блефарогелі і Блефаролосьйон.

11.     Чому Блефаролосьйон призначають у вигляді теплих компресів?

Теплі компреси з Блефаролосьйоном дозволяють прискорити поглинання компонентів Блефаролосьйону, тим  і самим підвищити його цілющі властивості, а також пом’якшити секрецію мейбомиєвих залоз, секреція яких формує захисну сльозину плівку. Устя цих залоз відкриваються на реберному краї повіки. Блефаролосьйон полегшує евакуацію секреції цих залоз. Додаткове застосування Блефарогеля забезпечує найкращі умови сльозоутворення залоз.

12.     Чи можна Блефаролосьйон застосовувати  без Блефарогеля?

Так, Блефаролосьйон можна застосовувати не тільки в комплексі з  Блефарогелем, але й  як самостійний засіб для очищення, зволоження і підвищення пружності шкіри повік.

13.     Що входить до складу Блефаролосьйона і які його ефекти?

Блефаролосьйон, основою якого є поливинилпиролидон,  має сорбіруючі і дезинтоксикаційні властивості, дозволяє очистити повіки і вії від забруднень (лусочок, корочок, залишків косметичних засобів), а також нормалізувати гідробаланс і зняти набряклі явища зі шкіри повік, тим самим підвищити її тургор. Спільна дія поливинилпиролидону і екстрактів лікарських трав, таких як: ромашки з протизапальною і антисептичною дією; зеленого чаю, з дезінфікуючою і антиоксидантною дією; гамамелиса, що має антибактеріальну дію та дію проти набряків забезпечує зняття симптомів дратівливості (набряклість, гіперемія тощо) викликаних запаленням повік, а також відновлює секрецію сльози, усуваючи «сухість» ока і зніме відчуття втоми очей. Є необхідним засобом для щоденного догляду  за повіками.