Блефарогель проти відчуття «піску в очах»

 

Все більше часу ми займаємося діяльністю, що зв’язана з напругою зору, водимо автомобіль, працюємо в офісі з лампами денного освітлення, в кондиціонуючих приміщеннях, дивимося у монітор комп’ютера.

Майже кожному знайомі відчуття різі, піску в очах, печіння, покалування, чому це відбувається? Що відбувається з Вашими очима зараз, коли Ви дивитеся у монітор? У нормі ми повинні здійснювати 20-25 моргань за хвилину, за це з жирових залоз відбувається відтік  ліпідної секреції, компоненту сльозової плівки, яка захищає око від висихання і підтримує рівномірне зволоження роговиці. Коли Ви дивитеся у монітор, кількість моргань різко скорочується – до 5 разів за хвилину! А у людей комп’ютерних професій кількість моргань скорочується до 1-2 за хвилину! У РЕЗУЛЬТАТІ: сльозова оболонка випаровується і виникає відчуття піску в очах, печіння і втоми. Поверхня роговиці пересихає, а сальна секреція накопичується на краю повіки і стає густим,  внаслідок чого відбувається закупорка сальних залоз і як наслідок, може розвитися «синдром сухого ока».

Для профілактики «синдрому сухого ока», покращення відтоку сальної секреції, відновлення функції мейбомиєвих залоз і стабільної сльозової  плівки, рекомендується застосовувати теплі компреси з БЛЕФАРОЛОСЬЙОНОМ, і легкий масаж з БЛЕФАРОГЕЛЕМ 1.

БЛЕФАРОГЕЛЕМ 1 делікатно зволожує роговицю, усуває відчуття піску в очах, печіння і втоми, приносить відчуття полегшення.

На відміну від препаратів штучної сльози, БЛЕФАРОГЕЛЬ не тільки зволожує роговицю ока, але й усуває саму причину розвитку «синдрому сухого ока» - нормалізує функцію мейбомиєвих залоз і відновлює стабільність сльозової плівки. Порада! Якщо різь в очах застала прямо на робочому місці, можна екстрено промити повіки відваром з ромашки, гамамелісу і зеленого чаю або блефаролосьйоном. Після кожної години роботи за комп’ютером необхідно зробити 5-10 хвилин перерви, щоб дати очам відпочити.

УВАГА! Ні в якому разі не треба намагатися боротися з різзю в очах за допомогою судино звужуючих засобів швидкого реагування. Вони дають тільки косметичний ефект, порушуючи при цьому функціонування сальних залоз.

Високоефективні засоби для догляду за повіками, боротьбі з демодекозом, блефаритами, синдромом "сухого ока":