Профілактика ячменю Блефаропрепаратами

 

Одним з найбільш розповсюджених захворювань повік є ячмені.
Існує два види ячменю:

  • Зовнішній ячмінь – нагноєння фолликула вії або сальної залози Цейса, яка знаходиться біля цибулини вій.

  • Внутрішній ячмінь – нагноєння мейбомиєвої залози  або її часточки (Також може розвиватися гранулююче запалення мейбомиєвих залоз, яке називається халязіоном.)

Ячмінь викликається бактеріальною інфекцією, у 90-95% випадків золотистим стафілококом, і частіше всього спостерігається при ослабленому імунітеті, наприклад, після простудних захворювань і на фоні блефариту.
Симптоми обох форм – запалення і набряк краю повіки, почервоніння, хворобливість. При ячменях є виражений осередок запалення. Вміст такого осередку (звичайно схоже на гній) звільняється на задньому краї повіки. Як правило, ячмінь проходить самостійно за 6-8 днів.
Для профілактики розвитку ячменя і халязиону необхідне регулярне очищення поверхні повік і дресирування (прочищення) залоз. З цією метою людям, що схильні до ячменю необхідно проводити терапевтичну гігієну повік з блефаропрепаратами.

Гігієна повік для профілактики розвитку ячменю і халязионів включає:

  • Теплі компреси з Блефаролосьйоном.

    • Блефаролосьйон нанесіть на 2 ватних диска, потім покладіть диски на закриті повіки на 5 хвалин.

  • Самомасаж повік з Блефорагелем (вранці та ввечері)

    • Блефорагель нанести на ватну паличку або кінчики пальців (заздалегідь ретельно помийте руки) і м’якими круговими рухами зробіть масаж повік, включаючи війні краї, на протязі 2-3 хвилин.

Увага! Ретельно мийте руки перед процедурами!

Високоефективні засоби для догляду за повіками, боротьбі з демодекозом, блефаритами, синдромом "сухого ока":